Ekspres do kawy Fresco X65

7099,00  brutto

5771,54  netto

Profesjonalny ekspres do kawy Fresco X65 świetnie sprawdzi się w każdym małym i średnim biurze, gdzie spożycie nie przekracza 80 kaw dziennie. Duży dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7 cali znacznie ułatwia użytkowanie ekspresu. System został oparty na oprogramowaniu Android, co pozwala na dostęp do większej ilości ustawień. Programowanie specjałów jest teraz jeszcze prostsze. Ekspres wyposażony został w 4 litrowy zbiornik na wodę i 500 g pojemnik na kawę ziarnistą. Jednostka zaparzająca jest w stanie pomieścić aż 14 g zmielonej kawy, co pozwala na przygotowanie dużych kaw, które w smaku pozostaną intensywne i nierozwodnione. Stalowy młynek gwarantuje precyzyjne mielenie ziaren, nawet po 30 000 kawach. Ekspres jest bardzo wytrzymały, a jego solidna konstrukcja gwarantuje nieprzerwaną pracę przez lata i przekłada się na stylowy design, który świetnie dopełni strefę kuchenną każdego biura.

Kompaktowy, Wydajny i Wytrzymały

Szukasz wydajnego ekspresu do biura, który będzie w stanie przygotować 60 – 80 kaw dziennie i do tego będzie prosty w obsłudze i utrzymaniu? Od teraz nie musi się to wiązać  inwestycją 10 – 15 tysięcy złotych. Model X65 w 100% spełni oczekiwania małych i średnich biur. Pojemne zbiorniki, duża taca ociekowa i pojemnik na fusy mieszczący aż 30 porcji pozwalają na spokojną pracę bez konieczności ciągłego podchodzenia do ekspresu.

Ekspres do kawy Fresco X65
Ekspres do kawy Fresco X65

Pojemne zbiorniki

Dzięki pojemnym zbiornikom, praca na ekspresie X65 jest teraz jeszcze bardziej wygodna. Większość wysokiej jakości ekspresów o przeznaczeniu do 60-80 kaw dziennie posiada znacznie mniejsze zbiorniki, przez co dość często trzeba dolewać wody, opróżniać tacę ociekową, czy dosypywać kawy. Na szczęście nie grozi to użytkownikom ekspresu Fresco X65 – tu komfort obsługi jest zawsze na pierwszym miejscu. Wylewka kawy zapewnia nam pełną swobodę w używaniu większych szklanek, jej wysokość jest regulowana od 8 do 15 cm. 

Solidny – nie tylko z zewnątrz

Materiały wykorzystane do konstrukcji tego ekspresu zostały wielokrotnie przetestowane w wymagających warunkach, aby każdy użytkownik mógł być pewny wytrzymałości swojego ekspresu. Najwyższej jakości tworzywa sztuczne zapobiegną gromadzeniu się rys z zewnątrz i zagwarantują długą, bezproblemową pracę podzespołów wewnątrz ekspresu. Zastosowany moduł dwóch wydajnych termobloków pozwala na jeszcze szybszą pracę i jednoczesne spienianie mleka w czasie zaparzania kawy. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku imprez, gdzie w krótkim czasie wydajemy sporą ilość kaw.

Ekspres do kawy Fresco X65

Produkty powiązane