Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtry do wody do ekspresów Jura

-4%
Original price was: 24,90 zł.Current price is: 23,90 zł. brutto

Czy filtr wody w ekspresie Jura jest potrzebny?

Będąc posiadaczem ekspresu do kawy marki Jura, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na jakość wody wlewanej do zbiornika. Jest to oczywiście najważniejszy składnik kawy, ale mało osób zwraca uwagę na fakt, że musi ona przedostać się najpierw przez cały układ ekspresu by finalnie trafić do filiżanki. Woda o wysokim stopniu twardości naraża termobloki, pompy, przewody, zawory i czujniki na zakamienienie, a co za tym idzie, awarie. Dlatego stosowanie filtra w ekspresie Jura jest kluczowe.

Jaki filtr do ekspresu Jura?

Nawet przy regularnym odkamienianiu ekspresu Jura profesjonalnymi środkami nie pozbędziemy się całości osadu wapiennego z ekspresu, jeśli nie korzystamy z dedykowanych filtrów. Właśnie dlatego dbanie o jakość wody w ekspresach Jura jest tak ważne. Przedłuża żywotność ekspresu i pozytywnie wpływa na smak kawy. Robiąc zakupy na naszej stronie internetowej znajdziesz oryginalne filtry Jura, jak i zamienniki Coffix najwyższej jakości. 

Jak często wymieniać filtr Jura?

Filtr wody w ekspresach Jura powinniśmy wymieniać przynajmniej raz w miesiącu. Po upływie 30 - 40 dni od pierwszej styczności z wodą, filtr traci swoje właściwości. Stosowane filtra dłużej niż 40 dni będzie szkodliwe dla ekspresu. Najlepiej wówczas wymienić filtr, lub chociaż go zdemontować i oczywiście pamiętać o regularnym odkamienianiu. Stosowanie filtra nie zapobiega w pełni zakamienianiu się ekspresu. Pomaga jedynie obniżyć twardość wody.

Oryginalne filtry do wody jura lub zamiennika

Filtr do ekspresu Jura lub jego zamiennik to klucz do cieszena się z doskonałej kawy i dłuższej żywotności ekspresu. Ekspresy Jura oferują niezrównaną łatwość użytkowania i możliwość delektowania się świeżo parzoną kawą. Ich fenomenalny smak i aromat wynikają z starannego oczyszczania wody za pomocą specjalnego filtra.

W naszym sklepie znajdziesz zarówno oryginalne filtry, gwarantujące najwyższą jakość, jak i zamienniki. Wybór oryginału to pewność perfekcyjnej jakości, ale nie warto pominąć zamienników. Są one bardziej przystępne cenowo, umożliwiając jednocześnie utrzymanie wysokiej skuteczności w eliminowaniu niepożądanych substancji. Dzięki nim można obniżyć koszty użytkowania ekspresu, nie tracąc na jakości serwowanej kawy.