Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Odkamieniacze do ekspresów Bosch

-20%
Original price was: 29,90 zł.Current price is: 23,90 zł. brutto

Jak powstaje kamień?

Kamień, to główna przyczyna mechanicznych usterek ekspresów do kawy. Powstaje on w wyniku osadzania się wapnia na kluczowych elementach mających styczność z wodą. Blokuje on przepływ, co uniemożliwia prawidłową pracę ekspresu. Szczególnie podatne na uszkodzenia tego typu są urządzenia, które nie są regularnie czyszczone, a stosowana w nich woda cechuje się wysoką twardością. Jeżeli posiadasz ekspres marki Bosch, najlepszym rozwiązaniem będzie korzystanie z dedykowanego filtra i regularne odkamienianie.

Jak i czym odkamieniać ekspsresy Bosch?

Do czyszczenia i odkamieniania ekspresu idealnie sprawdzą się oryginalne środki do ekspresów Bosch dostępne na naszej stronie, jak i najwyższej jakości zamienniki marki Coffix. Wszystkie te produkty są w 100% bezpieczne dla Twojego ekspresu. Pozwolą Ci skutecznie pozbyć się kamienia, który negatywnie wpływa na smak kawy i stan urządzenia. Pamiętaj, że poza korzystaniem ze sprawdzonych środków, potrzebne jest regularne wykonywanie czyszczeń. W większości ekspresów domowych, odkamienianie powinno być wykonywane raz na dwa, lub trzy miesiące. W ekspresach biurowych i gastronomicznych, odkamienianie może być konieczne nawet raz w miesiącu.

Odkamieniacze najwyższej jakości.

Poza odkamieniaczami do ekspresów marki Bosch oferujemy oryginalne i zamienne środki również do innych znanych marek, takich jak Philips, DeLonghi, Jura, Melitta, Nivona, Krups, Siemens, Bosch. Dystrybuujemy najwyższej jakości produkty do ekspresów domowych, biurowych oraz gastronomicznych na terenie całej Europy. Sprawdź naszą ofertę!