Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Tabletki czyszczące do ekspresów Krups

-17%
Original price was: 59,90 zł.Current price is: 49,90 zł. brutto

Jak często czyścić ekspres Krups tabletką?

Czyszczenie zaparzacza ekspresu Krups tabletką jest jednym z najważniejszych czyszczeń. Gwarantuje ono prawidłową pracę ekspresu i przede wszystkim doskonały smak kawy. Takie czyszczenie powinno być wykonane w warunkach domowych około co 2 kilogramy przemielonej kawy, czyli co 200 kaw. Najważniejsze jest sugerowanie się tym, co wskaże nam ekspres, ponieważ każde urządzenie inaczej oblicza częstotliwość czyszczeń tabletką.

Jakie tabletki do ekspresu Krups?

Do wszystkich ekspresów marki Krups najlepiej korzystać z oryginalnych tabletek do czyszczenia lub z zamienników najwyższej jakości takich jak tabletki Coffix. Tylko wtedy masz gwarancję, że nie uszkodzisz swojego ekspresu. Drastycznie zniwelujesz również ryzyko awarii ekspresu Krups. Zaoszczędzisz tym sposobem nie tylko czas i pieniądze, ale i nerwy. Duże znaczenie ma również źródło w którym zaopatrzasz się w środki do konserwacji. Kupuj tylko w sprawdzonych źródłach, gdzie dostępne są oryginalne markowe produkty.

Gdzie wrzucać tabletkę w ekspresie Krups?

Przed każdym czyszczeniem powinieneś dokładnie zapoznać się z instrukcją twojego ekspresu. Przeważnie tabletkę wrzucamy do zsypu na kawę mieloną. Jeżeli Twój model nie posiada zsypu, tabletkę powinniśmy wrzucić bezpośrednio do jednostki zaparzającej i uruchomić program czyszczeń. Większość ekspresów Krups posiada w pełni automatyczne programy czyszczeń. Wtedy bardzo ważne jest wrzucenie tabletki do ekspresu w odpowiednim momencie, dopiero gdy poprosi o to urządzenie. Zagwarantuje to, że zaparzacz będzie odpowiednio ustawiony i tabletka trafi tam gdzie powinna.