Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Ekspresy do kawy do biura


Kawa w biurze, a efektywność pracowników.

Ekspres do kawy to w dzisiejszych czasach nieodłączny element efektywnie funkcjonującego biura. Kawa pobudza pracowników do działania, a moment na jej przygotowanie pozwala pracownikowi złapać odrobinę tchu przed kolejnymi zadaniami. Przerwa na kawę pomaga tworzyć u pracowników pozytywne skojarzenia z miejscem pracy, co udowodniono w badaniach przeprowadzonych przez Amerykańskiego giganta, firmę Staples. Według ankiet przeprowadzonych wśród pracowników biurowych firmy w 2014 roku, aż 85% pracowników przyznało, że dostęp do kawy w pracy nie tylko podnosi ich produktywność, ale również podnosi morale i zwyczajnie poprawia humor. 

Jaki ekspres do biura wybrać?

Przy wyborze ekspresu do biura powinniśmy kierować się nieco innymi wytycznymi, niż przy wyborze ekspresu domowego. Na pierwszym planie powinniśmy postawić dobranie odpowiedniej wydajności ekspresu do naszych potrzeb. Zależnie czy potrzebujemy 40, 60, czy 100 kaw dziennie, ekspresy będą różniły się od siebie nie tylko wielkością, ale również jakością i budową podzespołów. Po ustaleniu wydajności, drugą rzeczą na którą powinniśmy zwrócić uwagę jest marka. Będzie ona miała bezpośredni związek z awaryjnością ekspresu, która jest kluczowym czynnikiem przy biurowych ekspresach. Warto postawić na sprawdzone marki znane ze swojej niezawodności.

Na co szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze biurowego ekspresu do kawy?

Poza kierowaniem się wydajnością oraz marką ekspresu, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Jednym z nich będzie na pewno komfort i wygoda obsługi. Nie chcemy, aby pracownicy mieli problem z obsługą urządzenia. Dlatego musi ono być do granic możliwości intuicyjne i bezproblemowe. Wybierając ekspres do biura powinniśmy zatem skupić się na czytelnych wyświetlaczach, zintegrowanych wylewkach kawy i automatycznych procesach czyszczeń. Kolejną ważną kwestią będzie czas, w jakim ekspres będzie wydawał napoje. Uniknięcie tworzenia się kolejek podczas przerwy w pracy spotęguje efektywność. Warto więc przy wyborze ekspresu skupić się na tym ile kaw będzie on w stanie wyprodukować w przeciągu godziny, gdyż takie oznaczenia najczęściej podawane są przez producentów.

Sprawdzone ekspresy do biur.

Aby kawa w biurze motywowała do pracy, musi być przede wszystkim smaczna. Dlatego oferujemy biurowe ekspresy do kawy marek Melitta, Nivona, Dr. Coffee, FRESCO czy Saeco Professional, które wyróżniają się nie tylko jakością kawy, ale i podzespołów. Ekspresy biurowe mają większą wydajność niż ekspresy domowe, dzięki czemu mogą przyrządzić nawet do 200 kaw dziennie. Pozwala to pracownikom urozmaicać swój dzień wszystkimi rodzajami kawy. Od espresso, przez caffe crema, aż po cappuccino, latte czy coraz bardziej popularne flat white.