Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Czyszczenie systemu mlecznego w ekspresach Krups

-10%
Original price was: 49,90 zł.Current price is: 44,90 zł. brutto

Czyszczenie spieniacza do mleka w ekspresie Krups.

Jeżeli lubisz kawy mleczne i korzystasz z ekspresu marki Krups, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na czyszczenie systemu spieniania. Zaniedbanie tego procesu najczęściej skutkuje usterkami ekspresu. Jeżeli czyszczenie toru mleka będzie pomijane, ekspres po prostu przestanie spieniać mleko.

Jak często czyścić system mleczny w Krups?

Dlatego właśnie bardzo ważnym jest, aby na koniec każdego dnia wyczyścić cały system mleczny. Składa on się z modułu spieniającego, wężyka na mleko, a czasem również z pojemnika na mleko. Czyszczenie systemu mlecznego w ekspresach Krups powinno przebiegać tylko przy użyciu dedykowanych do tego środków. Oferowane przez nas produkty zapewniają najwyższą jakość spieniania mleka. Jeżeli zależy nam na idealnie spienionej i aksamitnej piance mlecznej - czyszczenie systemu mlecznego jest niezbędną czynnością. Na koniec każdego dnia w którym robione były kawy mleczne, powinniśmy wykonać takie czyszczenie.

Dokładne czyszczenie spieniacza Krups.

Ekspres Krups nie spienia mleka? Kiedy spieniacz w ekspresie jest już na tyle zabrudzony, że nawet systemowe czyszczenie profesjonalnymi środkami nie pomaga - zalecamy demontaż i wypłukanie elementów systemu spieniającego w płynie czyszczącym. Środek rozpuści i wyeliminuje pozostałe na elementach systemu spieniającego złogi mleka. Teraz znów możesz cieszyć się idealną pianką!