Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Czyszczenie systemu mlecznego w ekspresach Venezia

-10%
Original price was: 49,90 zł.Current price is: 44,90 zł. brutto

Ekspres Venezia nie spienia mleka?

Czyszczenie toru mleka to czynność, której najwięcej uwagi powinni poświęcić fani kaw mlecznych korzystający z ekspresu marki Venezia. Podczas spieniania, system mleczny w ekspresie do kawy ma bezpośredni kontakt z mlekiem, które przez swoje właściwości może pozostać w środku i zatkać przepływ mleka.

Jak czyścić spieniacz w ekspresie Venezia?

Bardzo ważnym jest, aby codziennie na koniec dnia wyczyścić cały system mleczny - łącznie ze spieniaczem, rurką lub pojemnikiem na mleko. Do czyszczenia systemu mlecznego ekspresów Venezia zalecamy płyny czyszczące typu Cappuccino Cleaner, które pozwalają usunąć pozostałość osadów mlecznych z elementów spieniacza. Jeżeli zależy nam na idealnie spienionej i aksamitnej piance mlecznej - czyszczenie systemu mlecznego jest niezbędną czynnością. Zawsze, gdy robiliśmy w ekspresie kawy mleczne powinniśmy je wykonać.

Dokładne czyszczenie systemu spieniania Venezia.

Ekspres Venezia nie spienia mleka? Kiedy system mleczny jest już na tyle zabrudzony, że nawet wielokrotne płukanie nie pomaga - zalecamy rozmontowanie i wypłukanie elementów systemu spieniającego w płynie czyszczącym. Środek rozpuści i wyeliminuje pozostałe na elementach systemu spieniającego złogi mleka. Teraz znów możesz cieszyć się idealną pianką!