Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Zestawy do konserwacji ekspresów


Prawidłowa konserwacja ekspresu do kawy.

Konserwacja ekspresu, to zbiór niezwykle ważnych czynności, których nie należy pomijać jeśli chcemy, aby nasz ekspres do kawy pracował najlepiej jak to możliwe. Regularne czyszczenie dedykowanymi środkami nie tylko przedłuża żywotność naszego ekspresu, ale wpływa również na smak kawy. Ponieważ w każdym ekspresie procesy czyszczenia różnią się od siebie, jedynym sposobem na wykonanie prawidłowej konserwacji ekspresu jest stosowanie się do zaleceń instrukcji, lub producenta. Pomóc tutaj mogą również autoryzowani dystrybutorzy ekspresów i środków do konserwacji.

Jakie wyróżniamy czyszczenia w ekspresie?

Prawie każdy ciśnieniowy ekspres do kawy wymaga kilku różnych czyszczeń. Czyszczenie systemu spieniającego mleko, odkamienianie ekspresu, czyszczenie zaparzacza, czy nawet czyszczenie ekspresu z zewnątrz. Poza tym jakie czyszczenie wykonać, użytkownik musi pamiętać jakie środki będą do tego odpowiednie. Po dłuższym czasie może stać się to przytłaczające.

Kompletne zestawy do konserwacji ekspresu.

Właśnie dlatego w swojej ofercie posiadamy gotowe zestawy do konserwacji, które w znacznym stopniu ułatwiają kompleksowe dbanie o twój ekspres do kawy. Zestawy zawierają wysokiej jakości zamienniki marki Coffix. Produkty tej marki to gwarancja zdrowego wnętrza ekspresu do kawy. Filtry wody, odkamieniacze, tabletki do czyszczenia zaparzacza, płyny do czyszczenia systemu spieniania mleka i płyny z wygodnym dozownikiem do zachowania higieny ekspresu z zewnątrz. Te wszystkie niezbędne produkty znajdziesz w wygodnych zestawach do konserwacji ekspresu. Zestawy dedykowane są do konkretnych modeli ekspresów, dzięki czemu za jednym razem, w prosty i szybki sposób możesz zaopatrzyć się we wszystkie środki do konserwacji, które będą Ci potrzebne.