Wyświetlanie jednego wyniku

Zestawy do konserwacji ekspresów Jura


Czyszczenie i konserwacja ekspresu Jura.

Konserwacja ekspresu to niezwykle ważna czynność, której nie należy pomijać jeśli chcemy aby nasz ekspres do kawy pracował najlepiej jak to możliwe. Regularne czyszczenie ekspresów Jura dedykowanymi środkami nie tylko przedłuża żywotność ekspresu, ale wpływa również na smak kawy.

Czym czyścić ekspres Jura?

Każdy ekspres do kawy Jura wymaga kilku różnych czyszczeń. Czyszczenie systemu spieniającego mleko, odkamienianie ekspresu, czyszczenie zaparzacza, czy nawet czyszczenie ekspresu z zewnątrz. Poza tym jakie czyszczenie wykonać, użytkownik musi pamiętać jakie środki będą do tego odpowiednie. Po dłuższym czasie i przy ogromnej ilości produktów na rynku może stać się to przytłaczające. Właśnie dlatego w swojej ofercie posiadamy gotowe zestawy do konserwacji ekspresów Jura, które w znacznym stopniu ułatwiają kompleksowe dbanie o twój ekspres do kawy. Zestawy zawierają oryginalne środki, lub wysokiej jakości zamienniki marki Coffix. Produkty tej marki to gwarancja zdrowego wnętrza ekspresu do kawy. Filtry wody, odkamieniacze, tabletki do czyszczenia zaparzacza, płyny do czyszczenia systemu spieniania mleka i płyny z wygodnym dozownikiem do zachowania higieny ekspresu z zewnątrz.

Zestawy do konserwacji ekspresów Jura.

Te wszystkie niezbędne produkty znajdziesz w wygodnych zestawach do konserwacji ekspresu Jura. Zestawy dedykowane są do konkretnych modeli ekspresów, dzięki czemu za jednym razem, w prosty i szybki sposób możesz zaopatrzyć się we wszystkie środki do konserwacji, które będą Ci potrzebne.