Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Odkamieniacze do ekspresów Smeg


Zakamieniony ekspres Smeg.

Jeżeli Twój ekspres marki Smeg nie pracuje prawidłowo, przecieka, lub nie robi kawy, może być to wina zakamienienia. Jest to najczęstsza przyczyna usterek ekspresów, z którą od lat borykają się serwisy. Kamień w ekspresie powstaje w wyniku osadzania się złogów wapnia na kluczowych podzespołach. Utrudnia to przepływ wody, co może skutkować kolejnymi awariami np. pompy wody, czy przepływomierza. Dlatego tak ważne jest regularne odkamienianie ekspresu.

Czym odkamieniać ekspres Smeg?

Do odkamieniania ekspresów marki Smeg rekomendujemy korzystanie tylko ze sprawdzonych środków. Tutaj znajdziesz oryginalne odkamieniacze Smeg, jak i najwyższej jakości zamienniki marki Coffix. Bezpieczny skład oparty na kwasku cytrynowym gwarantuje stuprocentową skutecznośc przy regularnym stosowaniu. Jeżeli Twój ekspres Smeg wymaga intensywnego odkamieniania, zalecamy użycie środku Odkamieniacz COFFIX PRO.

Jak odkamieniać ekspres Smeg?

Aby odkamienianie ekspresu Smeg przebiegło skutecznie i bezpiecznie, zawsze powinniśmy posiłkować się instrukcją ekspresu. Do odkamieniania używaj tylko sprawdzonych środków. Przygotuj roztwór odkamieniacza z wodą w proporcjach podanych przez producenta i wlej do zbiornika na wodę. Wejdź w menu serwisowe ekspresu, uruchom proces odkamieniania i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Dla przyspieszenia procesu, pod wylewkę kawy możesz podstawić naczynie, które pomieści wodę przelaną przez ekspres.