Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Czyszczenie systemu mlecznego w ekspresach Melitta

-10%
Original price was: 49,90 zł.Current price is: 44,90 zł. brutto
+
Brak w magazynie

Ekspres Melitta nie spienia mleka?

Czyszczenie toru mleka to czynność, której najwięcej uwagi powinni poświęcić fani kaw mlecznych korzystający z ekspresu marki Melitta. Podczas spieniania, system mleczny w ekspresie do kawy ma bezpośredni kontakt z mlekiem, które przez swoje właściwości może pozostać w środku i zatkać przepływ mleka.

Jak czyścić spieniacz w ekspresie Melitta?

Bardzo ważnym jest, aby codziennie na koniec dnia wyczyścić cały system mleczny - łącznie ze spieniaczem, rurką lub pojemnikiem na mleko. Do czyszczenia systemu mlecznego ekspresów Melitta zalecamy płyny czyszczące typu Cappuccino Cleaner, które pozwalają usunąć pozostałość osadów mlecznych z elementów spieniacza. Jeżeli zależy nam na idealnie spienionej i aksamitnej piance mlecznej - czyszczenie systemu mlecznego jest niezbędną czynnością. Zawsze, gdy robiliśmy w ekspresie kawy mleczne powinniśmy je wykonać.

Dokładne czyszczenie systemu spieniania Melitta.

Ekspres Melitta nie spienia mleka? Kiedy system mleczny jest już na tyle zabrudzony, że nawet wielokrotne płukanie nie pomaga - zalecamy rozmontowanie i wypłukanie elementów systemu spieniającego w płynie czyszczącym. Środek rozpuści i wyeliminuje pozostałe na elementach systemu spieniającego złogi mleka. Teraz znów możesz cieszyć się idealną pianką!