COFFIX – Twój partner w doskonałej konserwacji ekspresów do kawy!


COFFIX to polska marka środków do konserwacji najwyższej jakości oparta na latach doświadczenia w branży kawowej. Firma powstała w 2020 roku jako odpowiedź na problemy i zapotrzebowania polskiego rynku. Wykorzystując swoją szeroką wiedzę zdobytą w sektorze kawowym stworzyliśmy ofertę produktów, która rozwiązuje problemy użytkowników domowych, biurowych oraz gastronomicznych ekspresów do kawy.

Tworząc markę COFFIX przyświecała nam jedna idea – chcieliśmy zamienić kosztowny obowiązek czyszczenia ekspresu w przyjemność pozwalającą zaoszczędzić czas i pieniądze. Właśnie dlatego stworzyliśmy proste w użyciu zamienniki wszystkich produktów i środków do konserwacji automatycznych ekspresów ciśnieniowych, do każdej marki. Niezależnie od tego, czy korzystasz z ekspresu marki Saeco, Philips, Krups, DeLonghi, Jura, czy jakiejkolwiek innej, z COFFIX kompleksowo zadbasz o swój ekspres.

Nasza bogata oferta zawiera każdy produkt potrzebny do konserwacji Twojego ekspresu. Od filtrów, przez tabletki do czyszczenia zaparzacza, aż po odkamieniacze i płyny do czyszczenia systemu spieniania mleka. Od teraz kupując środki do konserwacji ekspresu nie musisz wybierać pomiędzy wysoką jakością, a niską ceną. COFFIX łączy jakość z oszczędnością, dając użytkownikowi produkty z najlepszych składników dostępnych na rynku – w niskiej cenie. W naszych filtrach do ekspresów zastosowaliśmy węgiel aktywny z ekologicznych łupin orzechów kokosowych. Butelki do produktów płynnych zostały wykonane z plastiku nadającego się w 100% do recyklingu. Dodatkowo wszystkie opakowania naszych produktów posiadają jasne i klarowne informacje odnośnie sposobu użycia. Nie marnuj czasu na szukanie nietrafionych poradników – poświęć go na delektowanie się pyszną kawą.

Celem marki COFFIX jest dostarczenie klientom alternatywy w kilkukrotnie niższej cenie z zachowaniem jakości oryginalnych produktów. W efekcie koszt utrzymania ekspresu pozostaje na przyzwoitym poziomie cenowym dla każdego użytkownika, a zadbane urządzenie gwarantuje najlepszy smak świeżo zmielonej kawy. Nieustannie sprawdzamy i weryfikujemy jakość naszych produktów, korzystając z nich przy serwisie urządzeń najpopularniejszych marek ekspresów. Dopasowujemy nasze produkty na bieżąco do stale zmieniających się trendów i nowo pojawiających się modeli na rynku.