Odkamieniacz do ekspresów do kawy 500ml COFFIX

16,90  brutto

13,74  netto

Uniwersalny odkamieniacz COFFIX do wszystkich marek ekspresów do kawy, to idealny produkt do regularnego stosowania w Twoim ekspresie. Dzięki starannie opracowanemu składowi odkamieniacz jest całkowicie bezpieczny dla ekspresu. Osady kamienia są przyczyną większości awarii ekspresów. Dlatego tak ważne jest korzystanie ze sprawdzonych środków, które pozwolą Ci uniknąć kosztownych napraw w serwisie. Odkamieniacz COFFIX to gwarancja stuprocentowej skuteczności w usuwaniu kamienia!

Ten produkt jest kompatybilny ze wszystkimi markami ekspresów do kawy, w których stosuje się odkamieniacze.

Odkamieniacz COFFIX nadaje się również do usuwania kamienia z czajników, żelazek, itp.

Zadbaj o swój ekspres!

Odkamieniacz do ekspresów do kawy 500ml COFFIX

Regularne odkamienianie ekspresu, to podstawa jego sprawnego funkcjonowania. Skład odkamieniacza COFFIX oparty jest na 100% bezpiecznym kwasku cytrynowym, a jego stężenie pozwala na regularne stosowanie bez obaw o uszkodzenie ekspresu. Kamień powstaje w wyniku podgrzewania wody i osadza się na kluczowych dla działania ekspresu podzespołach. Przy wysokiej twardości wody i dużym zużyciu, odkamienianie ekspresu może być konieczne nawet co trzy tygodnie. Odkamieniacz COFFIX przy regularnym stosowaniu pozwoli Ci uniknąć wysokich kosztów związanych z serwisem ekspresu i zapewni sprawną pracę na lata.

Sposób użycia

 • Przygotuj 20% roztwór odkamieniacza COFFIX z wodą (np. 100 ml preparatu i 500 ml wody).
 • Wyciągnij filtr ze zbiornika wody.
 • Wlej roztwór w ilości zalecanej przez producenta do zbiornika wody.
 • Postępuj z instrukcjami ekspresu.

Bądź Eco!

Skład odkamieniacza COFFIX oparty jest na całkowicie bezpiecznym dla środowiska kwasku cytrynowym. Jest to organiczny związek chemiczny, który w niskich stężeniach występuje w naszym środowisku naturalnie, między innymi w wielu owocach i warzywach. Poza jego szerokim zastosowaniem w przemyśle spożywczym, idealnie nadaje się właśnie do odkamieniania. Kwasek cytrynowy posiada status GRAS – (Generally Recognized As Safe), przyznany przez FDA – (Food and Drug Administration), największą amerykańską agencję do spraw badania bezpieczeństwa żywności i substancji przyswajanych przez człowieka.

Odkamieniacz do ekspresów do kawy 500ml COFFIX
Odkamieniacz do ekspresów do kawy 500ml COFFIX
Odkamieniacz do ekspresów do kawy 500ml COFFIX

Specyfikacja:

 • Producent: COFFIX
 • Przeznaczenie: Ekspresy do kawy / żelazka / czajniki / pralki / inne AGD
 • Ilość użyć: do 5
 • Proporcje z wodą w użyciu: 1 : 5
 • Cel użycia: Usunięcie kamienia i innych zabrudzeń
 • Zawartość pH: <= 2,4
 • Pojemność: 500 ml
 • Opakowanie: Plastikowa butelka

Odkamieniacz kompatybilny z ekspresami marki:

AEG, Amica, Ariston, Bosch, Braun, Blaupunkt, Cocoon, DeLonghi, Dr. Coffee, Electrolux, Espressia, Fresco, Gaggia, Gaggenau, GÖTZE & JENSEN, Hendi, HotPoint, Jura, Kaffit, Krups, Miele, Melitta, Moulinex, Neff, Nespresso, Nivona, Optimum Pro, Philips, Philco, Saeco, Scholtes, Severin, Sencor, Siemens, Smeg, Spidem, Stalgast, Tchibo, Venezia, Zelmer, Zanussi, 4Swiss i innymi*.

* nazwy firm i znaki towarowe zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

Jura

, , , ,

Saeco

, , , , ,

Produkty powiązane