Ekspres do kawy Saeco Magic M2 (z konfiguracją)

7149,00  brutto

5812,20  netto

Tylko u nas – wgrana darmowa konfiguracja napojów!

Zalety skonfigurowanego ekspresu:

  • prosty w uruchomieniu
  • ekspres fabrycznie skonfigurowany z gotowymi wyborami kawy na ekranie
  • na ekranie znajduje się 10 najpopularniejszych wyborów napojów (szczegóły na 4. zdjęciu produktowym)
  • zaprogramowany pod filiżanki śniadaniowe – kawiarniane 110 ml
  • prostota przeprogramowania na większe napoje

Nowy, rewolucyjny ekspres z rodziny Saeco z pewnością przykuje uwagę każdego wielbiciela kawy. To urządzenie wprost stworzone dla średnich i dużych biur, które cenią sobie najwyższą jakość pracy. Wydajność modelu Magic M2 pozwala obsłużyć nawet 80 pracowników biurowych w jedną godzinę. Saeco Magic M2 to ekspres do kawy z najwyższej półki. Nowoczesne technologie wprowadzone przez koncern Evoca wraz z  nową linią ekspresów Magic to aktualnie najnowocześniejsze technologie na rynku. Ogromną zaletą tego urządzenia jest duży, przejrzysty wyświetlacz dotykowy HD. Siedem cali, rozdzielczość 1024 x 600 i żywe kolory nie tylko znacznie podnoszą jakość użytkowania, ale i nadają ekspresowi wyjątkowego charakteru. Dodatkowo wyświetlacz jest niesamowicie responsywny. Wyświetla wszystkie informacje potrzebne do zaparzenia idealnej kawy i ułatwia konfigurację ekspresu. Nowy model Saeco posiada również znacznie większy zaparzacz. Przysłowiowe serce modelu Magic M2 jest w stanie pomieścić od 8,5 aż do 15 g świeżo zmielonej kawy. Pozwala to na przyrządzanie bardziej intensywnych specjałów np. mocnego espresso doppio, oraz większych kaw do kubków 250 ml, które zachowają pełnię smaku i aromatu. Dzięki temu duża kawa zawsze będzie miała intensywny smak. Z pomocą Saeco Magic M2 przyrządzisz zarówno kawy czarne, jak i mleczne w wielu różnych wydaniach. Od espresso, aż po latte macchiato. Nowoczesny system spieniania mleka został udoskonalony o technologię „aksamitnej pianki mlecznej”. Pozwala to na osiągnięcie idealnej tekstury spienionego mleka zarówno w cappuccino, jak i w latte. Ekspres posiada również możliwość przygotowania dwóch specjałów jednocześnie. Ponadto 4 litrowy zbiornik na wodę, 1,2 kg zbiornik na kawę, oraz wyjmowany zaparzacz czynią ten ekspres doskonałym urządzeniem do biur i gastronomii.

EAN: 8016712037724 SKU: 02706 Kategorie: , ,

Najnowsze technologie

Ekspres Saeco Magic M2 to prawdziwa rewolucja w świecie ekspresów do kawy. Nowa linia urządzeń od Saeco to przeskok technologiczny i jakościowy w porównaniu z poprzednikami. Duży, dotykowy wyświetlacz HD, możliwość przyrządzania dwóch kaw jednocześnie, nowy system cappuccinatore i udoskonalona jednostka zaparzająca to tylko część nowości technologicznych, które zostały wykorzystane przy budowie tego ekspresu. Wraz z modelami Magic wprowadzono również technologie: „air boost technology” wspomagającą czyszczenie systemu mlecznego, „smooth milk technology” poprawiającą jakość pianki mlecznej, nowy system hydrauliki, oraz możliwość połączenia się z ekspresem zdalnie za pomocą aplikacji na telefonie.

Ekspres do kawy Saeco Magic M2 (z konfiguracją)
Ekspres do kawy Saeco Magic M2 (z konfiguracją)

Jeszcze łatwiejsza obsługa

Kolorowy wyświetlacz 7″ jakości HD, to prawdziwa rewolucja w świecie ekspresów do kawy. Wielkość ekranu pozwala na wyświetlanie aż 8 różnych specjałów na stronie głównej. Dodatkowo szybkie przełączanie pomiędzy panelami z kawami mlecznymi i czarnymi, znacznie usprawnia przygotowywanie różnych specjałów. Ekspres posiada przejrzyste menu, łatwy dostęp do edycji kaw i wyświetla wszystkie potrzebne komunikaty – zarówno do czyszczeń i konserwacji, jak i do przygotowywania napojów. Wyświetlacz jest duży, wyraźny i niezwykle responsywny. Robienie kawy jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Nowoczesny design

Magic M2, to prawdziwy przeskok w porównaniu do poprzednich modeli Saeco. Nowe, całkowicie przeprojektowane kształty i wydajność na najwyższym poziomie. Szczegółowo dopracowane detale sprawiają, że najnowszy model Saeco to „must-have” w każdym biurze, gdzie poszukuje się sprzętu najwyższej jakości. Duży ekran HD, nowe kształty frontu, wylewki i gustowne wykończenie w kolorze czarnego matu to zestaw, który przekona nawet najbardziej wymagających klientów.

Ekspres do kawy Saeco Magic M2 (z konfiguracją)
Ekspres do kawy Saeco Magic M2 (z konfiguracją)

Wysoka wydajność

Nowe ekspresy z linii Magic, to jedne z najbardziej wydajnych urządzeń od Saeco. Model M2 posiada zbiornik na wodę o pojemności 4 litrów, oraz na kawę mieszczący aż 1,2 kg. Są to parametry, które pozwolą na przygotowanie bardzo dużej ilości kaw bez potrzeby uciążliwego dolewania wody, czy dosypywania ziaren. Ekspres Saeco Magic dzięki swojej wysokiej wydajności jest w stanie przygotować nawet 82 kawy w przeciągu godziny. Są to wyniki, które zadowolą nawet najbardziej wymagające biura i lokale gastronomiczne. Dodatkowo tacka ociekowa o pojemności 2l i zbiornik na fusy na 30 porcji, czynią ten ekspres bezproblemowym.

Konfiguracja urządzenia

Kupując u nas ekspres otrzymujecie Państwo urządzenie gotowe do pracy – ekspres jest fabrycznie skonfigurowany na 10 podstawowych napojów: Espresso – 35 ml, Podwójne espresso – 50 ml, Kawa czarna – 110 ml, Americano 110 ml, Mleko 70 ml, Cappucino – 110 ml, 2 x Cappucino – 110 ml, Latte macchiato- 110 ml, Kawa Biała – 110 ml, Caffe Latte – 110 ml. Po uruchomieniu ekspresu wgrane napoje pojawiają się na ekranie i możemy od razu cieszyć się pyszną kawą czarną i mleczną.

Ekspres do kawy Saeco Magic M2 (z konfiguracją)

Edycja Ustawień

Ekspresy SAECO MAGIC mają niemalże nieograniczone możliwości personalizacji wyborów kawowych: zmiany wielkości, kolejności oraz smaku napojów. W celu uzyskania dostępu do edycji wgranych ustawień napojów należy zalogować się do panelu konfiguracyjnego wybranym kodem PIN (użytkownika – 1111 lub technika – 4444 – strona 59. instrukcji obsługi) i dokonać w nim zmian.

Aby dokonać zmian w panelu, wybierz kolejno:
1. Menu ustawień ekspresu
2. Dodawanie, wyświetlanie i edycja specjałów kawowych
3. Pozycja 2.3 (napoje) i 2.4 (przepisy).

Pamiętaj o zapisaniu wybranych ustawień w celu zastosowania wprowadzonych zmian.

Szczegółowe objaśnienia wraz z opisem znajdują się na stronach 38-41 instrukcji obsługi urządzenia.