Ekspres do kawy SAECO Aulika EVO TOP HSC RI z przyłączem wody

6149,00  brutto

4999,19  netto

Saeco Aulika EVO TOP HSC to zupełnie nowa, odświeżona wersja ekspresu Saeco Aulika HSC. Jest to profesjonalny automatyczny ekspres do kawy na 80 – 100 kaw dziennie, polecany do biur oraz lokali gastronomicznych każdej kategorii. Aulika EVO TOP HSC posiada zupełnie nowy i bardzo atrakcyjny design – ekspres wręcz prestiżowo się prezentuje. Największą nowością jest podświetlany, dotykowy wyświetlacz cyfrowy. Z jego pomocą przygotowanie wszystkich kaw będzie dużo łatwiejsze, a kawy mleczne typu cappuccino zrobimy już w 35 sekund. Ekspres Aulika EVO TOP HSC to idealny ekspres do lokali, gdzie mimo dużej ilości przygotowanych kaw, stawia się na wysoką jakość produktu.

Nasi klienci często wybierają ekspres Aulika EVO TOP HSC ze względu na modernistyczny design i funkcjonalność ekspresu, system High Speed Cappuccino, który gwarantuje niezwykle szybkie przygotowanie kaw mlecznych.

Ekspres ten cechuje się wydajnością nawet do ponad 100 kaw dziennie, znajduje swoje zastosowanie najczęściej w biurach oraz w miejscach, gdzie kawa wydawana jest za darmo, takich jak np. serwisy śniadaniowe. Często wybierany jest przez małą gastronomię np. bary szybkiej obsługi, bistro, pizzerie, itp.. Jest to lider na rynku jeśli chodzi o cenę i funkcjonalności.

 

Wersja RI oprócz 4-litrowego pojemnika na wodę posiada możliwość podłączenia wody z przyłącza wodnego. Ekspres oferuje możliwość przyłączenia zewnętrznego przyłącza wody np. z zaworu dowolnej baterii lub jakiegokolwiek zewnętrznego przyłącza wody bieżącej. Do bezpośredniego podłączenia ekspresu do wody oferujemy dodatkowe akcesorium w postaci zestawu podłączeniowego. Dzięki temu zastosowaniu na przyłączu możemy umieścić zestaw filtrujący BRITA oraz głowicę filtra montowaną na stałe. Zastosowanie takiego zestawu powoduje dostarczenie zmiękczonej wody do ekspresu, rzadszą konieczność odkamieniania urządzenia oraz brak konieczności wymiany filtrów jednorazowych w pojemniku na wodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedłużamy żywotność ekspresu nawet o 25%. Wkład filtra Brita Purity C 150 wystarczy w zależności od twardości wody na przygotowanie od 7 do 13 tysięcy kaw.

Kupujesz u autoryzowanego przedstawiciela Saeco Proffesional! Urządzenie przeznaczone na polski rynek, z menu w j. polskim. 

W przypadku zamówienia na większą ilość sztuk cena na telefon.

EAN: 8016712036369 SKU: 8016712036369 Kategorie: , ,

SAECO Aulika EVO TOP HSC RI

Możliwość podłączenia ekspresu na stałe do wody!

Saeco Aulika EVO TOP HSC RI to ekspres posiadający duży zbiornik na kawę ziarnistą – 1 kg, na wodę – 4 l oraz na fusy kawowe – 40 porcji zużytej kawy. Przeznaczony jest do użytku w średnich i dużych biurach, a także lokalach małej gastronomii. Doskonale sprawdza się w miejscach gdzie w krótkim czasie trzeba przygotować dużą ilość kaw, szczególnie że w nowej wersji przygotowywanie specjałów mlecznych zostało jeszcze bardziej przyśpieszone. Banalnie prosta obsługa i niezawodność sprawiają, że Aulika EVO to ekspres, który doskonale sprawdzi się w każdej firmie.

Zastosowanie ekspresu Aulika EVO HSC RI:
– Ekspres idealny do dużych oraz średnich biur i lokali (wydajność około 100 kaw dziennie)
– Lokale gastronomiczne i biura
 Możliwość podłączenia ekspresu na stałe do wody!
Wprowadzone w ekspresie Aulika EVO HSC RI innowacje to:
  • zwiększona szybkość serwowania kaw mlecznych (możliwość przygotowywania 2 napojów jednocześnie)
  • możliwość parzenia kawy americano z dodatkiem gorącej wody – najpierw kawa potem porcja gorącej wody
  • zupełnie nowe dotykowe przyciski
  • możliwość zmiany kolejności wydawania mleka względem kawy
  • możliwość podłączenia wężyka do mleka z lewej i prawej strony
  • możliwość przerwania odkamieniania ekspresu
  • nowoczesny wygląd
  • czarny kolor
Kluczowym rozwiązaniem jest jednak możliwość podłączenia ekspresu do bieżącej wody czyli nie musimy się martwić dolewaniem wody do zbiornika który jest wbudowany w ekspres.

Produkty powiązane