Ekspres do kawy Melitta® LATTICIA® OT F30/0-100

2097,00  brutto

1704,88  netto

Ekspres stworzony dla kawoszy poszukujących prostego sposobu na pyszne kawy mleczne. Zastosowanie nowego systemu mlecznego LATTE perfection System gwarantuje idealną piankę mleczną za każdym razem. Prosty, dzięki nieskomplikowanej intuicyjnej obsłudze jednym dotknięciem z kolorowymi przyciskami. Wygodny, dzięki zautomatyzowanym kawom mlecznym i czarnym. Niezawodny, dzięki sprawdzonym technologiom ekstrakcji i parzenia. Czysta radość z kawy za naciśnięciem jednego przycisku – na wyciągnięcie ręki.

EAN: 4006508223923 SKU: 4006508223923 Kategorie: ,

LATTE Perfection System

Zastosowanie nowego systemu LATTE Perfection, to prawdziwy przełom w domowych ekspresach do kawy. W przeciwieństwie do typowych na rynku zintegrowanych systemów mlecznych, mleko jest tutaj spieniane dwukrotnie. Rezultatem jest cudownie drobnoziarnista pianka mleczna o odpowiedniej temperaturze.

One Touch

Masz ochotę na pobudzającą café crème, lub aromatyczne espresso? A może wolisz delikatne kawy mleczne z puszystą pianką? Z modelem Latticia® OT (One Touch) nie ma znaczenia na co masz ochotę, bo każdą kawę przyrządzisz za jednym dotknięciem przycisku.

Młynek cichy jak szept. 

Pijesz pierwszą poranną kawę kiedy inni jeszcze śpią? Ze specjalnie wyciszanym młynkiem Super Silent nie będzie to problemem. Stalowy młynek stożkowy perfekcyjnie zmieli ziarna na tyle cicho, że nie zakłóci żadnej porannej rozmowy, ani snu.

Pełna aromatyczna przyjemność.

Dzięki nowemu sterowaniu pompą możliwy jest idealnie skoordynowany czas ekstrakcji zmielonych ziaren. Teraz możesz cieszyć się takimi klasykami jak espresso i cafe creme z jeszcze bogatszym bukietem aromatycznym.

Kompatybilność z filtrem wody

Aby Twoja kawa smakowała jeszcze lepiej, zalecamy stosowanie filtra do wody Melitta® Pro Aqua. Model Latticia® OT został przystosowany do pracy z filtrem. Filtr zapobiega osadzaniu się kamienia w obiegu wody i przedłuża żywotność ekspresu.

Kawa jak z włoskiej kawiarni

Kawa? Mleko? Pianka? Jaka była kolejność? Z modelem Latticia® OT nie musisz się zastanawiać. Sprytny włoski proces przygotowania gwarantuje podanie składników we właściwej kolejności.

Jeszcze większa przyjemność z kawy

Latticia® OT posiada wyjmowany zbiornik na wodę XL (1,5 l) i powiększony pojemnik na ziarna XL (250 g). Pomimo niewielkiej szerokości wynoszącej zaledwie 20 cm ten w pełni automatyczny ekspres do kawy oferuje wystarczająco dużo, aby wygodnie przygotować dwie kawy i napoje mleczne jednocześnie.

Bezstopniowa regulacja ilości

Ilość napojów kawowych można regulować w sposób ciągły. Pozwala to dostosować rozmiar napoju idealnie pod twoją ulubioną szklankę. Aby można było używać również większych szklanek i bardzo dużych filiżanek, wylewka ma regulowaną wysokość do 135 mm.

Moc i mielenie kawy

Wygodna regulacja mocy kawy i stopnia zmielenia ziaren pozwoli Ci delektować się ulubionymi specjałami na twoich warunkach. Masz ochotę na intensywne espresso, czy na delikatne Latte? Moc kawy (trzy poziomy) i stopień zmielenia (pięć poziomów) można ustawić według własnego gustu.

Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania

Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy poinformuje cię, kiedy będzie wymagał czyszczenia lub odkamieniania. Łatwy dostęp do programu czyszczenia i odkamieniania pomoże tobie odpowiednio zadbać o ekspres i przedłużyć jego żywotność. W razie potrzeby cały blok zaparzający można łatwo wyjąć. Wnętrze maszyny staje się dostępne i można je bez problemu wyczyścić.

Szybkie czyszczenie

Zalecamy regularne czyszczenie po przygotowaniu kawy i napojów mlecznych. Nowy system czyszczenia systemu mleka „Quick & Clean” umożliwia zachowanie higieny w dwóch prostych krokach. Po prostu zanurz wąż do mleka w pojemniku z czystą wodą z kranu i uruchom program czyszczenia. Ponadto jednostkę mleczną można bez problemu zdemontować i wyczyścić.

Produkty powiązane