Ekspres do kawy Fresco F12 Big PLUS Piano Black

9090,00  brutto

7390,24  netto

Automatyczny ekspres do kawy F12  to połączenie wydajności, elegancji i niezawodności. Oferuje on aż do 24 rodzajów kawy, takich jak espresso, Americano, latte czy cappuccino. System indywidualnego programowania sprawia, że każdy miłośnik kawy może przygotować dla siebie idealną filiżankę! Ze względu na rozbudowaną funkcjonalność oraz niezwykle prostą obsługę model F12 doskonale sprawdzi się w sektorze gastronomicznym czy w przestrzeniach biurowych. Dzięki powiększonemu pojemnikowi na kawę ziarnistą oraz pojemnemu zbiornikowi na wodę wraz z możliwością podłączenia do sieci wody, dla nikogo nie zabraknie aromatycznego napoju – nawet w godzinach szczytu!

Na model FRESCO F12 Big Plus obowiązuje 12 miesięczna gwarancja.

Fresco F12 Big Plus do Biur i Gastronomii

Szukasz ekspresu do biura, ekspresu dla pracowników, urządzenia wydajnego? Ekspresy w wersji budżetowej nie sprawdziły się, a urządzenia zamiast robić kawę muszą być wiecznie serwisowane? Potrzebujesz ekspresu, który będzie wielofunkcyjny? Model F12 to odpowiedź na wszystkie dotychczasowe  potrzeby klientów. Ekspres idealnie dopasowuje się do średnich oraz dużych firm, w których codziennie pija się kawę.

Ekspres do kawy Fresco F12 Big PLUS Piano Black
Ekspres do kawy Fresco F12 Big PLUS Piano Black

Stworzony, by sprostać wymaganiom.

Fresco F12 Big Plus został doceniony w branży gastronomicznej, dzięki przystosowaniu do dużej ilości robionych kaw oraz niezwykle intuicyjnej obsłudze.  Szczególnie zastosowania w restauracjach, hotelach, kawiarniach a przede wszystkim dużych biurowcach i korporacjach. Ekspres do kawy F12 Big Plus został zaprojektowany tak aby sprostać wymaganiom każdego. Pojemnik na fusy o pojemności do 70 porcji oraz 2 litry tacy ociekowej jeszcze bardziej ułatwiają bezobsługową pracę ekspresu.

Intuicyjna obsługa.

Wyposażony w duży czytelny 7,1 calowy wyświetlacz, dzięki któremu w szybki i prosty sposób przygotujesz doskonałą w smaku kawę. Wystarczy podejść i wybrać jeden z 30 specjałów kawowych. Kawy przedstawione są na wyświetlaczu, tak aby każda osoba mogła obsłużyć ekspres bez wcześniejszego przeszkolenia. W ekranie jest ukryta cała sterowność ekspresu, który ma pełen wachlarz funkcji i ich indywidualnych ustawień. Personalizacja firmy z własnym logo na wyświetlaczu. 

Ekspres do kawy Fresco F12 Big PLUS Piano Black

Duża jednostka zaparzająca i opcja podłączenia do sieci wody.

Ekspres posiada 7-16g  jednostkę zaparzającą, dzięki której zrobi doskonałą w smaku i aromacie dużą kawę czarną. Dwa termo bloki i dwie pompy do przygotowania nawet do 250 kaw dziennie. 

Powiększony pojemnik na ziarno 1,2 kg oraz 8 litrowy pojemnik na wodę pozwalają na sprawne przygotowanie wielu dowolnie wybranych kaw w ciągu dnia bez konieczności ich uzupełniania. Ceramiczne żarna przystosowane do 4000 kaw tygodniowo, co daje nam gwarantowaną wytrzymałość  nawet do 55 000 porcji. 

Chcesz stałe podłączenie ekspresu do wody? – F12 Big Plus jest przystosowany do poboru wody w trzech wariantach. Zbiornik wody, baniak lub stałe przyłącze. Bez dodatkowych kosztów, bez dodatkowych akcesoriów – Ty wybierasz, ekspres robi kawę.

Unikatowy system automatycznego płukania przewodów mlecznych, jest odpowiedzią na ciągłe zapchane wylewki mleczne! System automatycznie przeczyści cały układ odpowiadający za spienianie mleka łącznie z wężykiem. A to wszystko bez zbędnych pojemników, wystarczy wpiąć rurkę od mleka do tacki ociekowej.

Wybór zastosowania wstępnego zaparzania w kawach czarnych – zależy tylko od Ciebie, jak chcesz żeby ekspres parzył kawę.

Masz dość zimnej kawy z mlekiem?  Zastosowany system regulacji temperatury spienienia mleka łatwo dostępny w spieniaczu, oraz symultaniczne wydawanie kawy z mlekiem gwarantuje ciepłą mleczną kawę. Ekspres podaje jednocześnie kawę i mleko do filiżanki.

Nie musisz już zmieniać ekspresu na inny, kiedy Twoja firma się rozwija – ekspres F12 Big Plus sprosta wymaganiom nawet największych firm.

Produkty powiązane