Ekspres do kawy Dr. Coffee H2 – Biały + 2kg kawy gratis!

2899,00  brutto

2356,91  netto

Nowoczesny ekspres domowy Dr. Coffee H2 z wygodnym wyświetlaczem dotykowym i intuicyjnym pokrętłem do obsługi. Idealnie sprawdzi się w zastosowaniach domowych i w małym biurze, gdzie spożycie nie przekracza 20 kaw dziennie. Szeroki wybór specjałów pozwoli Ci jednym dotknięciem przyrządzić intensywne espresso, czy delikatne Latte Macchiato. Dodatkowo całkowicie nowe rozwiązanie, pokrętło do wyboru specjałów kawowych ułatwi korzystanie z ekspresu. Jakość kawy dzięki pojemnej jednostce zaparzającej i udoskonalonym technologiom zaparzania jest na jeszcze wyższym poziomie względem większości domowych ekspresów.

Dr. Coffee H2, to połączenie wygody i funkcjonalności. Dzięki niemu aromatyczna kawa jest na wyciągnięcie ręki.

EAN: 5900788646917 Kategorie: ,

Dr. Coffee H2 – połączenie stylu i funkcjonalności.

Pod nieoczywistym designem i kompaktowymi wymiarami, ten ekspres kryje w sobie wiele przydatnych funkcji, które sprawią że twoja poranna kawa będzie jeszcze przyjemniejsza! Odkryj kawę na nowo z najbardziej nowoczesnym ekspresem na rynku. Dzięki dotykowemu ekranowi obrotowemu i aż sześcioma profilami użytkownika, Ty i Twoja rodzina możecie przyrządzać ulubione specjały kawowe jeszcze szybciej i jeszcze prościej.

Wyjątkowo cichy młynek.

To cecha ekspresu, która coraz częściej jest wymagana i doceniana przez użytkowników. Poranna kawa z ekspresu automatycznego już nie musi wiązać się z pobudką wszystkich domowników. Model Dr. Coffee H2 został wyposażony w cichy młynek ceramiczny o płaskich żarnach. Gwarantuje to nie tylko cichą, ale również dokładną pracę dzięki dodatkowej regulacji grubości mielenia.

Nowoczesny design.

Jeżeli poza smakiem kawy cenisz sobie jakość wykonania i chcesz nadać charakteru swojemu wnętrzu, Dr. Coffee H2 jest ekspresem dla Ciebie. Przemyślana konstrukcja łączy w sobie prostotę z nowoczesnością. Poza konstrukcją z idealnie wygładzonymi krawędziami i metalowymi detalami, ekspres został wyposażony w okrągły ekran dotykowy, który w przemyślany sposób został zintegrowany z wylewką kawy.

Ekspres do kawy Dr. Coffee H2 – Biały + 2kg kawy gratis!

Wyższy poziom komfortu.

Obsługa ekspresu nie była jeszcze taka prosta. Responsywny ekran dotykowy w połączeniu z intuicyjnym pokrętłem zintegrowanym z wyświetlaczem pozwala jeszcze szybciej poruszać się po menu. Ponadto, obsługa ekspresu poprzez pokrętło jest naprawdę przyjemna. Robienie kawy staje się więc rozrywką samą w sobie, a czyszczenia nie sprawiają żadnego problemu.

Dostosuj ekspres pod siebie i bliskich.

Ten model ekspresu posiada aż 6 profili kawowych do edycji. Oznacza to, że wszyscy użytkownicy mogą stworzyć swój całkowicie spersonalizowany profil i edytować specjały według własnych potrzeb! Jeżeli jesteś wielbicielem delikatnych mlecznych kaw, ale twój partner woli pobudzające i intensywne kawy czarne, teraz wystarczy tylko przełączyć profil i gotowe! Nie musisz męczyć się z edycją ustawień, bo ekspres wszystko zrobi za Ciebie.

Produkty powiązane