Ekspres do kawy Fresco X65 Plus

8099,00  brutto

6584,55  netto

Profesjonalny ekspres do kawy Fresco X65 z możliwością podłączenia do sieci wody świetnie sprawdzi się w każdym małym i średnim biurze, gdzie spożycie nie przekracza 80 kaw dziennie. Duży dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7 cali znacznie ułatwia użytkowanie ekspresu. System został oparty na oprogramowaniu Android, co pozwala na dostęp do większej ilości ustawień. Programowanie specjałów jest teraz jeszcze prostsze. Ekspres wyposażony został w 4 litrowy zbiornik na wodę i 500 g pojemnik na kawę ziarnistą. Jednostka zaparzająca jest w stanie pomieścić aż 14 g zmielonej kawy, co pozwala na przygotowanie dużych kaw, które w smaku pozostaną intensywne i nierozwodnione. Stalowy młynek gwarantuje precyzyjne mielenie ziaren, nawet po 30 000 kawach. Ekspres jest bardzo wytrzymały, a jego solidna konstrukcja gwarantuje nieprzerwaną pracę przez lata i przekłada się na stylowy design, który świetnie dopełni strefę kuchenną każdego biura.

Kompaktowy, Wydajny i Wytrzymały

Szukasz wydajnego ekspresu do biura, który będzie w stanie przygotować 60 – 80 kaw dziennie i do tego będzie prosty w obsłudze i utrzymaniu? Od teraz nie musi się to wiązać  inwestycją 10 – 15 tysięcy złotych. Model X65 w 100% spełni oczekiwania małych i średnich biur. Pojemne zbiorniki, duża taca ociekowa, pojemnik na fusy mieszczący aż 30 porcji i opcja podłączenia do sieci wody pozwalają na spokojną pracę bez konieczności ciągłego podchodzenia do ekspresu.

Ekspres do kawy Fresco X65 Plus
Ekspres do kawy Fresco X65 Plus

Pojemne zbiorniki i podłączenie wody z sieci

Dzięki pojemnym zbiornikom, praca na ekspresie X65 jest teraz jeszcze bardziej wygodna. Większość wysokiej jakości ekspresów o przeznaczeniu do 60-80 kaw dziennie posiada znacznie mniejsze zbiorniki, przez co dość często trzeba dolewać wody, opróżniać tacę ociekową, czy dosypywać kawy. Na szczęście nie grozi to użytkownikom ekspresu Fresco X65 – tu komfort obsługi jest zawsze na pierwszym miejscu. Wylewka kawy zapewnia nam pełną swobodę w używaniu większych szklanek, jej wysokość jest regulowana od 8 do 15 cm. Ponadto, możliwość podłączenia ekspresu bezpośrednio do sieci wody pozbawi Cię konieczności dolewania wody do zbiornika co 40 zrobionych kaw.

Solidny – nie tylko z zewnątrz

Materiały wykorzystane do konstrukcji tego ekspresu zostały wielokrotnie przetestowane w wymagających warunkach, aby każdy użytkownik mógł być pewny wytrzymałości swojego ekspresu. Najwyższej jakości tworzywa sztuczne zapobiegną gromadzeniu się rys z zewnątrz i zagwarantują długą, bezproblemową pracę podzespołów wewnątrz ekspresu. Zastosowany moduł dwóch wydajnych termobloków pozwala na jeszcze szybszą pracę i jednoczesne spienianie mleka w czasie zaparzania kawy. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku imprez, gdzie w krótkim czasie wydajemy sporą ilość kaw.

Ekspres do kawy Fresco X65 Plus

Produkty powiązane