Kawa ziarnista Venezia Specialità Colombina 250g

44,90  brutto

36,50  netto

Venezia Specialità Colombina, to mieszanka stworzona dla wielbicieli kaw mlecznych. Jeżeli lubisz rozkoszować się Cappuccino, czy Latte Macchiato, to z pewnością docenisz przyjemny posmak orzecha i herbatnika, który uwypukla się w mlecznych specjałach. W kawach czarnych zaś, Colombina pokazuje swoje żywsze oblicze przypływem intensywnych aromatów już od pierwszego łyku.

Pomysł na serię kaw Specialità powstał podczas naszej podróży po północnych regionach Włoch. Zamknęliśmy prawdziwy smak włoskiego espresso w małych paczkach, aby każdy mógł choć na chwilę przenieść się myślami tam, gdzie kawa smakuje najlepiej. Właśnie dlatego ziarna pochodzą od dostawców zaopatrujących największe włoskie palarnie i wypalane są zgodnie z włoską sztuką w dużych piecach. Kawa Venezia Specialità, to gwarancja najwyższej jakości ziaren i starannego palenia według włoskich receptur.

EAN: 5905143000472 SKU: 5905143000472 Kategorie: ,

Kawa Venezia Specialità – Esencja Włoskiego Stylu Palenia

Mieszanka Colombina – zaskakująca i aromatyczna

Mieszankę Colombina stworzyliśmy specjalnie na potrzeby klientów, którzy szukają nowych, ciekawych smaków. Nieoczywista mieszanka ziaren Arabiki z Kolumbii, Salwadoru i Kenii nadaje tej kawie bogatą paletę aromatów, która zwieńczona jest orientalnymi nutami wywodzącymi się z indyjskiej Robusty. Colombina w posmaku pozwoli nam wyczuć herbatniki, co idealnie wpasuje się w gusta wielbicieli kaw mlecznych. Domieszka Robusty balansuje typową dla Arabiki kwasowość, dzięki czemu profil smakowy tej mieszanki pozostaje kompatybilny z większością gustów.

Przede wszystkim jakość.

Seria czterech wyjątkowych kaw Venezia Specialità, to ukłon w stronę autentycznego włoskiego stylu picia kawy. Starannie wyselekcjonowane ziarna każdej z kaw w serii zostały sprowadzone przez jednych z największych włoskich importerów kawy zielonej. Gdy to czytasz, kolejne setki kilogramów ziaren z przeróżnych zakątków świata odbywają właśnie długą podróż do naszej polskiej palarni, aby po wypaleniu według ścisłych włoskich receptur trafić do tematycznych opakowań i na sklepowe półki. Każda z czterech kaw jest inna. Każda oferuje sobą coś oryginalnego, ale łączy je ta sama, najwyższa jakość.

Kawa ziarnista Venezia Specialità Colombina 250g
Kawa ziarnista Venezia Specialità Colombina 250g

Specyfikacja:

Aromat: 3 / 5

Body: 3 / 5

Intensywność: 4 / 5

Słodycz: 2,5 / 5

Crema: 4 / 5

Kwasowość: 1,5 / 5

Pochodzenie ziaren: Kolumbia, Salwador, Kenia, Indie

Idealne do: Cappuccino, Latte Macchiato, Flat White, Americano

Produkty powiązane