Kawa ziarnista Venezia Specialità San Marco 1 kg

129,00  brutto

104,88  netto

Zdecydowana słodycz, to największa zaleta mieszanki San Marco. Przejawia się ona przyjemnymi aromatami mlecznej czekolady, kakao i brązowego cukru. Aby w pełni docenić charakter San Marco, warto spróbować jej w różnych kawach czarnych, jak Espresso, Americano, czy Cremie. Każdy ze specjałów przyniesie nowe doznania smakowe, dzięki czemu radość z picia będzie jeszcze większa.

Pomysł na serię kaw Specialità powstał podczas naszej podróży po północnych regionach Włoch. Zamknęliśmy prawdziwy smak włoskiego espresso w małych paczkach, aby każdy mógł choć na chwilę przenieść się myślami tam, gdzie kawa smakuje najlepiej. Właśnie dlatego ziarna pochodzą od dostawców zaopatrujących największe włoskie palarnie i wypalane są zgodnie z włoską sztuką w dużych piecach. Kawa Venezia Specialità, to gwarancja najwyższej jakości ziaren i starannego palenia według włoskich receptur.

EAN: 5905143000519 SKU: 5905143000519 Kategorie: ,

Kawa Venezia Specialità – Esencja Włoskiego Stylu Palenia

San Marco – klasyka kaw czarnych

Charakterystyczne dla włoskich czarnych kaw nuty, takie jak mleczna czekolada, kakao i brązowy cukier są głównymi smakami wyczuwalnymi w mieszance San Marco. To kawa dla każdego wielbiciela klasycznych kaw. Niesamowicie ułożona i harmonijna, o pełnym body i głębokim smaku. Przeznaczona jest głownie do kaw czarnych, ale w kawach mlecznych również wyczujemy jej mocne strony.

Przede wszystkim jakość.

Seria czterech wyjątkowych kaw Venezia Specialità, to ukłon w stronę autentycznego włoskiego stylu picia kawy. Starannie wyselekcjonowane ziarna każdej z kaw w serii zostały sprowadzone przez jednych z największych włoskich importerów kawy zielonej. Gdy to czytasz, kolejne setki kilogramów ziaren z przeróżnych zakątków świata odbywają właśnie długą podróż do naszej polskiej palarni, aby po wypaleniu według ścisłych włoskich receptur trafić do tematycznych opakowań i na sklepowe półki. Każda z czterech kaw jest inna. Każda oferuje sobą coś oryginalnego, ale łączy je ta sama, najwyższa jakość.

Specyfikacja:

Aromat: 3 / 5

Body: 4 / 5

Intensywność: 3 / 5

Słodycz: 5 / 5

Crema: 4 / 5

Kwasowość: 0,5 / 5

Pochodzenie ziaren: Kolumbia, Honduras, Brazylia, Wietnam

Idealne do: Kawy czarnej, Americano, Espresso, Cappucino

Kawa ziarnista Venezia Specialità San Marco 1 kg