Kawa ziarnista włoska Lazzarin Grande Espresso 1kg

79,90  brutto

64,96  netto

Niesamowicie aromatyczna mieszanka o wyrafinowanym posmaku. Krótkie specjały takie jak espresso, to zdecydowanie najmocniejsza strona tej kawy. To właśnie w nich pokazuje swój pełny charakter, w którym można wyczuć delikatne nuty kwiatowe. Proporcje 80% Arabica – 20% Robusta zapewniają łagodny smak, przy braku jakiejkolwiek kwasowości. Domieszka Robusty pozwala poczuć jej charakter również w kawach mlecznych takich jak cappuccino, czy Latte Macchiato. Kawa ciemno palona w prawdziwie włoskim stylu. Espresso z tych ziaren na dobrym ekspresie przebija jakością espresso z topowych kawiarni.

EAN: 8012102000262 SKU: 8012102000262 Kategorie: ,

Lazzarin Grande Espresso

Od ponad 30 lat palarnia rodzinna Lazzarin jest producentem kawy i jest synonimem doskonałości i jakości. Firma produkuje różne mieszanki kawy oferując siebie jako ważnego włoskiego producenta ziaren kawy. Dla nas espresso jest jednym z symboli Made in Italy na świecie.

Lazzarin Grande Espresso to kawa delikatnie słodkawa o wyrafinowanym, ekskluzywnym idealnym posmaku. Wybitna w kawach czarnych ale dobrze komponuje się w cappuccino i latte. Wyczuwalne lekkie nuty czekoladowo-kakaowe oraz kwiatowe.

Kawa dopracowana w każdym calu. Odpowiednie zawartości procentowe ziaren 80% Arabika Kolumbia sprawiają, że kawa zachwyca od pierwszego poznania.

  • Moc kawy: 6/10
  • Stopień palenia: Lekko+
  • Zawartość kofeiny: Średnia
  • Opakowanie: 1000g
  • Typ: Kawa ziarnista
Kawa ziarnista włoska Lazzarin Grande Espresso 1kg

Zastosowanie: ekspresy automatyczne, ekspresy kolbowe, ekspresy przelewowe i alternatywne sposoby parzenia

Produkty powiązane