Lodówka Chłodziarka do mleka 4L COFFIX PMC9 – Diamond Black

1599,00  brutto

1300,00  netto

Czterolitrowa chłodziarka COFFIX z frontem w pięknym, szklanym połysku będzie idealnym dopełnieniem każdego ekspresu w biurze i gastronomii. Dzięki wysokiej wydajności i niskim poborze prądu, lodówka z mlekiem w środku może być stale włączona i schładzać mleko do temperatury 4 stopni Celsjusza. Chłodziarka COFFIX, to przede wszystkim wygoda. Pojemnik dołączony do zestawu z chłodziarką pomieści aż 4 litry mleka, co przekłada się średnio na 80 kaw mlecznych na jednym napełnieniu! Model PMC9 posiada otwory z obu stron, więc jest kompatybilna z każdym ekspresem do kawy. Jeżeli chcesz uatrakcyjnić wystrój swojego biura niezwykle przydatnym urządzeniem, mini-lodówka COFFIX PMC9 jest dla Ciebie. Produkt posiada niski pobór mocy potwierdzony certyfikatem EPREL najwyższej klasy A.

Razem z chłodziarką otrzymasz:

  • Pojemnik na mleko o pojemności 4 litrów dopasowany do chłodziarki.
  • Zestaw wymiennych osłonek uszczelniających.
  • Przewód zasilający.

UWAGA! Chłodziarka wymaga wężyka do mleka o długości minimum 30 cm.

EAN: 5904257405067 SKU: 5904257405067 Kategorie: ,

Uniwersalna chłodziarka na mleko – pomieści aż 4 różne kartony!

Chłodziarka COFFIX PMC9 została stworzona z myślą o wszystkich biurach i punktach gastronomicznych. Jeżeli nie masz czasu na czyszczenie pojemnika, możesz po prostu wstawić do chłodziarki parę kartonów z mlekiem. Obie strony chłodziarki zostały wyposażone w dwa otwory: jeden na wężyk do mleka, drugi na czujnik temperatury. Jeżeli Twój ekspres posiada funkcję dostosowywania ustawień spieniania do temperatury mleka, ta chłodziarka będzie z nim w pełni kompatybilna. Oczywiście każdy z tych otworów można szczelnie zasłonić zaślepką, gdy nie jest on używany.

Lodówka Chłodziarka do mleka 4L COFFIX PMC9 – Diamond Black
Lodówka Chłodziarka do mleka 4L COFFIX PMC9 – Diamond Black

Nowoczesny design.

Minimalistyczna, stylowa bryła i wyróżniający się front z czarnego, połyskującego szkła – to połączenie wspaniale będzie się komponować z każdym ekspresem, jednocześnie nie przyćmiewając go.  Zaprojektowana tak, aby pasowała do każdego wnętrza. Funkcjonalność na najwyższym poziomie gwarantuje konstrukcja oparta na agregacie chłodniczym z możliwością regulacji. Pokrętło do regulacji znajduje się za tylną obudową chłodziarki. Demontaż tylnego panelu należy wykonywać jedynie po zapoznaniu się z instrukcją.

Lodówka Chłodziarka do mleka 4L COFFIX PMC9 – Diamond Black
Wymiary

Szerokość: 22 cm
Wysokość: 38 cm
Głębokość: 45 cm

Produkty powiązane