Kawa ziarnista LAVAZZA Crema e Aroma 1kg

63,90  brutto

51,95  netto

Lavazza Crema e Aroma to smak i jakość, którą doceniają smakosze z całego świata. Nic dziwnego, że jest ona najczęściej wybieraną kawą spośród wszystkich gatunków marki Lavazza. Dobrze zbalansowana mieszanka Arabiki i Robusty czyni Crema e Aroma kawą idealną zarówno do kaw mlecznych, jak i do kaw czarnych. Robusta świetnie wyciąga głębokie aromaty w kawach mlecznych, a w kawom czarnym nadaje przyjemnej, orzechowej goryczy i kofeinowej mocy. Średni stopień wypalenia ziaren sprawia, że kawa nie będzie ani kwaśna, ani zbyt gorzka. Jak sama nazwa wskazuje, Crema e Aroma pozwala osiągnąć piękną, obfitą cremę, która zachwyci niejednego konesera. Kremowa, aromatyczna i pobudzająca Lavazza, to dobry wybór dla każdego!

EAN: 8000070024441 SKU: 8000070024441 Kategorie: ,

LAVAZZA Crema e Aroma

Długo utrzymująca się gęsta crema i intensywny, długotrwały smak – to największe zalety kawy Lavazza Crema e Aroma. Polecamy szczególnie dla miłośników espresso o dużej zawartości kofeiny, dobrego latte i cappuccino. Świeżość i głębia smaku gwarantowane.

Crema e Aroma to smak i jakość, którą doceniają smakosze z całego świata. Nic dziwnego, że jest ona najczęściej wybieraną kawą spośród wszystkich gatunków marki Lavazza. Kawa jest zrównoważoną mieszanką ziaren arabiki i robusty w proporcjach pół na pół. Dzięki temu doskonały smak kawy możesz mieć w wyjątkowo przystępnej cenie.

Charakterystyka:

  • Skład: 50% Arabica 50% Robusta
  • Stopień palenia –  średni
  • Zawartość kofeiny – wysoka
  • Intensywność – 3,5/5
  • Nuty: Suszone owoce

Zastosowanie: ekspresy automatyczne, ekspresy kolbowe, ekspresy przelewowe i alternatywne sposoby parzenia