Kawa ziarnista Veronesi Brasilia 1kg

51,90  brutto

42,20  netto

Caffe Veronesi Brasilia to mieszanka najwyższej jakości ziaren Arabiki i Robusty. Kawa o słodkim i wyraźnym body, intensywnym aromacie i zapachu. Wyróżniającą cechą kawy Veronesi Brasilia jest gęsta i trwała crema, której posmak przypomina świeże orzechy.

EAN: 8029528001032 SKU: 8029528001032 Kategorie: ,

Kawa ziarnista Veronesi Brasilia to mieszanka ziaren Arabika 40% z Robustą 60%. Propozycja o słodkim i zdecydowanym smaku z bardzo gęstą i trwałą cremą.

W kawie wyczuwalny jest posmak przypominający świeże orzechy włoskie. Słodka i wyraźna mieszanka o intensywnym aromacie. Doskonała do kaw mlecznych takich jak cappuccino, czy latte.

Veronesi Brasilia jest odpowiednia do przygotowania zarówno w ekspresach automatycznych jak i kolbowych, a przy właściwym zmieleniu ziaren, możemy zaparzyć ją także we włoskiej kawiarce Moka. Smak kawy Brasilia zachwyca nas swoim zdecydowaną charakterem. Możemy wyczuć w niej również delikatną, przyjemną czekoladową nutę.

  • Stopień palenia: Średni
  • Zawartość kofeiny: Średni (7/10)
  • Opakowanie: 1000g
  • Typ: Kawa ziarnista
Kawa ziarnista Veronesi Brasilia 1kg

Palona w rodzinnej firmie prowadzonej przez Roberto Veronesi w niewielkim miasteczku Bagnolo in Piano nieopodal Bolonii.