Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa 1kg

57,90  brutto

47,07  netto

Dzięki doskonałej mieszance odmian brazylijskich ziaren Arabica z afrykańskimi ziarnami Robusta, powstaje wyborna kawa oferująca przede wszystkim niezapomniany i wyjątkowy smak. Lavazza Qualita Rossa jest kawą znaną i uznawaną już na całym świecie, a swoje wyjątkowo głębokie aromaty zawdzięcza starannej selekcji ziaren. Lavazza to marka która przykłada ogromną wagę do procesów palenia. Przekłada się to na stuprocentową powtarzalność i zawsze identycznie aksamitny smak w filiżance. Idealna zarówno do kaw mlecznych, jak i czarnych. Zamów teraz i rozkoszuj się jej aromatem!

EAN: 8000070035898 SKU: 8000070035898 Kategorie: ,

Lavazza Qualita Rossa

Lavazza Qualita Rossa posiada pełny, słodki czekoladowy aromat, łagodność i głębię smaku. Właśnie dlatego to niekwestionowany klasyk pośród kaw. Połączenie brazylijskich odmian Arabiki z afrykańską Robustą daje nam kawę o wyjątkowym smaku i aromacie. Pełny, słodki czekoladowy aromat, to zasługa Robusty, natomiast ziarna Arabiki wnoszą do niej łagodność i głębie.

Średnio palona kawa, zaspokoi smakoszy kaw czarnych jak i mlecznych.  Nadaje się zarówno do przygotowania w tradycyjny sposób, jak również za pomocą ekspresów ciśnieniowych, przelewowych i kawiarek.

Lavazza Qualita Rossa cieszy się bardzo dużą popularnością, którą z pewnością zawdzięcza milionom ludzi którzy ją pokochali!

  • Skład: 40% Arabica 60% Robusta
  • Stopień palenia –  średni
  • Zawartość kofeiny – wysoka
  • Intensywność: 4.5/5
  • Nuty: czekoladowe

Zastosowanie: ekspresy automatyczne, ekspresy kolbowe, ekspresy przelewowe i alternatywne sposoby parzenia

Produkty powiązane