Kawa ziarnista PERA Dolce Aroma 1kg

42,90  brutto

34,88  netto

PERA Dolce Aroma to intensywna kawa ziarnista z kategorii budget, świetna do firmy – znakomicie smakuje w napojach mlecznych jak cappucino, latte czy kawa z mlekiem, a w kawie czarnej jest delikatnie słodka.

Idealna propozycja dla osób szukających pozytywnej mocy kawy bez gorzkości i kwasowości – idealnie wyważona z obfitą cremą o wyczuwalnej słodkości – Dolce!

EAN: 8001475000177 SKU: 8001475000177 Kategorie: ,

Włoska kawa PERA to propozycja dla tych, którzy chcą pić espresso wysokiej jakości. Zasmakuj kawy palonej tradycyjnym włoskim sposobem od 1953 roku w Alessandrii.

Absolutny hit sprzedaży dla wymagających, niesłychanie aromatyczna!

Mocna kawa ziarnista, pobudzająca na śniadanie, świetna do domu jak i do biura– znakomicie smakuje w napojach mlecznych jak cappucinolatte machiatto czy kawa z mlekiem. Głęboki mocny smak zawdzięcza jakościowej wietnamskiej Robuście (80%) i obecności kolumbijskiej Arabiki (20%).

Aksamitna, intensywna kawa z bardzo obfitą cremą.

Kawa ziarnista PERA Dolce Aroma 1kg
Kawa ziarnista PERA Dolce Aroma 1kg

Charakterystyka:

  • Moc kawy: 8/10
  • Stopień palenia: Średni
  • Zawartość kofeiny: Wysoka
  • Opakowanie: 1000g
  • Typ: Kawa ziarnista

Pera oznaczona certyfikatem CSQA świadczącym, że kawy pochodzą z plantacji zrównoważonego rozwoju. A produkcja jest na międzynarodowym poziomie.

CSQA jest organizacją certyfikującą i kontrolną utworzoną we Włoszech w 1990r, została utworzona w celu zapewnienia certyfikacji ISO przedsiębiorstwom spożywczym.

Kawa ziarnista PERA Dolce Aroma 1kg

Kawy z linii HO.RE.CA. (dla hoteli, restauracji, kawiarni) charakteryzują się najwyższym standardem i klasą wśród kaw. Ziarna są wysoce selekcjonowane.

Kawy PERA przeznaczone dla profesjonalistów – teraz dostępne dla Ciebie!

Produkty powiązane