Kawa ziarnista Venezia Specialità Grande Riserva 250g

44,90  brutto

36,50  netto

Grande Riserva, to certyfikowana kawa jakości Speciality, skomponowana z najlepszych ziaren Arabiki. Zaskoczy Cię swoimi dwoma odmiennymi obliczami. Na pierwszym planie kształtuje się subtelna słodycz, którą balansuje przyjemna wiśniowa kwasowość. Grande Riserva najlepiej sprawdzi się w Espresso, ale jest to również ciekawa pozycja dla wielbicieli delikatnych kaw mlecznych.

Pomysł na serię kaw Specialità powstał podczas naszej podróży po północnych regionach Włoch. Zamknęliśmy prawdziwy smak włoskiego espresso w małych paczkach, aby każdy mógł choć na chwilę przenieść się myślami tam, gdzie kawa smakuje najlepiej. Właśnie dlatego ziarna pochodzą od dostawców zaopatrujących największe włoskie palarnie i wypalane są zgodnie z włoską sztuką w dużych piecach. Kawa Venezia Specialità, to gwarancja najwyższej jakości ziaren i starannego palenia według włoskich receptur.

EAN: 5905143000410 SKU: 5905143000410 Kategorie: ,

Kawa Venezia Specialità – Esencja Włoskiego Stylu Palenia

Grande Riserva – Wybitna 100% Arabica

Jeżeli szukasz najlepszej jakościowo 100% Arabiki na polskim rynku, na pewno możesz dopisać mieszankę Grande Riserva do swojej listy zakupów. Kawa jakości Speciality, której zielone ziarna przed wypałem wygrywały prestiżowe konkursy jakości prowadzone przez włoską organizację SCA z wynikiem 94/100. Główne nuty charakteryzuje aromat kakao przepleciony migdałami i orzechami laskowymi, a w posmaku wyczujemy nutę dojrzałych owoców pod postacią wiśniowego ciasteczka z delikatną kwasowością.

Przede wszystkim jakość.

Seria czterech wyjątkowych kaw Venezia Specialità, to ukłon w stronę autentycznego włoskiego stylu picia kawy. Starannie wyselekcjonowane ziarna każdej z kaw w serii zostały sprowadzone przez jednych z największych włoskich importerów kawy zielonej. Gdy to czytasz, kolejne setki kilogramów ziaren z przeróżnych zakątków świata odbywają właśnie długą podróż do naszej polskiej palarni, aby po wypaleniu według ścisłych włoskich receptur trafić do tematycznych opakowań i na sklepowe półki. Każda z czterech kaw jest inna. Każda oferuje sobą coś oryginalnego, ale łączy je ta sama, najwyższa jakość.

Kawa ziarnista Venezia Specialità Grande Riserva 250g
Kawa ziarnista Venezia Specialità Grande Riserva 250g

Specyfikacja:

Aromat: 4,5 / 5

Body: 3 / 5

Intensywność: 2 / 5

Słodycz: 3 / 5

Crema: 3,5 / 5

Kwasowość: 2 / 5

Pochodzenie ziaren: Brazylia

Idealne do: Espresso, Lungo, Cappuccino

Produkty powiązane