Kawa ziarnista Venezia Specialità San Marco 250g

44,90  brutto

36,50  netto

Zdecydowana słodycz, to największa zaleta mieszanki San Marco. Przejawia się ona przyjemnymi aromatami mlecznej czekolady, kakao i brązowego cukru. Aby w pełni docenić charakter San Marco, warto spróbować jej w różnych kawach czarnych, jak Espresso, Americano, czy Cremie. Każdy ze specjałów przyniesie nowe doznania smakowe, dzięki czemu radość z picia będzie jeszcze większa.

Pomysł na serię kaw Specialità powstał podczas naszej podróży po północnych regionach Włoch. Zamknęliśmy prawdziwy smak włoskiego espresso w małych paczkach, aby każdy mógł choć na chwilę przenieść się myślami tam, gdzie kawa smakuje najlepiej. Właśnie dlatego ziarna pochodzą od dostawców zaopatrujących największe włoskie palarnie i wypalane są zgodnie z włoską sztuką w dużych piecach. Kawa Venezia Specialità, to gwarancja najwyższej jakości ziaren i starannego palenia według włoskich receptur.

EAN: 5905143000397 SKU: 5905143000397 Kategorie: ,

Kawa Venezia Specialità – Esencja Włoskiego Stylu Palenia

San Marco – klasyka kaw czarnych

Charakterystyczne dla włoskich czarnych kaw nuty, takie jak mleczna czekolada, kakao i brązowy cukier są głównymi smakami wyczuwalnymi w mieszance San Marco. To kawa dla każdego wielbiciela klasycznych kaw. Niesamowicie ułożona i harmonijna, o pełnym body i głębokim smaku. Przeznaczona jest głownie do kaw czarnych, ale w kawach mlecznych również wyczujemy jej mocne strony.

Przede wszystkim jakość.

Seria czterech wyjątkowych kaw Venezia Specialità, to ukłon w stronę autentycznego włoskiego stylu picia kawy. Starannie wyselekcjonowane ziarna każdej z kaw w serii zostały sprowadzone przez jednych z największych włoskich importerów kawy zielonej. Gdy to czytasz, kolejne setki kilogramów ziaren z przeróżnych zakątków świata odbywają właśnie długą podróż do naszej polskiej palarni, aby po wypaleniu według ścisłych włoskich receptur trafić do tematycznych opakowań i na sklepowe półki. Każda z czterech kaw jest inna. Każda oferuje sobą coś oryginalnego, ale łączy je ta sama, najwyższa jakość.

Kawa ziarnista Venezia Specialità San Marco 250g
Kawa ziarnista Venezia Specialità San Marco 250g

Specyfikacja:

Aromat: 3 / 5

Body: 4 / 5

Intensywność: 3 / 5

Słodycz: 5 / 5

Crema: 4 / 5

Kwasowość: 0,5 / 5

Pochodzenie ziaren: Kolumbia, Honduras, Brazylia, Wietnam

Idealne do: Kawy czarnej, Americano, Espresso, Cappucino

Produkty powiązane