Kawa ziarnista Venezia Specialità Carnival 250g

44,90  brutto

36,50  netto

Wyjątkowa mieszanka Carnival z nowej serii Venezia Specialità charakteryzuje się zdecydowanym smakiem ciasteczka kakaowego z nutą orzecha i suszonych moreli. Dzięki dobraniu odpowiednich proporcji Arabiki i Robusty, Carnival jest niesamowicie uniwersalną mieszanką. Idealnie więc sprawdzi się w mlecznych i czarnych specjałach, takich jak Cappuccino, Latte Macchiato i Americano.

Pomysł na serię kaw Specialità powstał podczas naszej podróży po północnych regionach Włoch. Zamknęliśmy prawdziwy smak włoskiego espresso w małych paczkach, aby każdy mógł choć na chwilę przenieść się myślami tam, gdzie kawa smakuje najlepiej. Właśnie dlatego ziarna pochodzą od dostawców zaopatrujących największe włoskie palarnie i wypalane są zgodnie z włoską sztuką w dużych piecach. Kawa Venezia Specialità, to gwarancja najwyższej jakości ziaren i starannego palenia według włoskich receptur.

EAN: 5905143000403 SKU: 5905143000403 Kategorie: ,

Kawa Venezia Specialità – Esencja Włoskiego Stylu Palenia

Carnival – kremowa i intensywna

Dzięki domieszce najwyższej jakości Robusty, mieszanka Carnival nie zawiera kwasowości. Wyczujemy w niej nuty wchodzące w orzech i subtelny posmak suszonych moreli. Kawa idealna do mlecznych specjałów takich jak Cappuccino, czy Latte Macchiato. Nie oznacza to jednak, że nie sprawdzi się w czarnych kawach. Jeżeli espresso z ziaren Carnival będzie dla Ciebie zbyt intensywne, polecamy rozcieńczyć je gorącą wodą w Americano. Tak zaserwowany specjał doceni nawet najbardziej wymagający kawosz.

Przede wszystkim jakość.

Seria czterech wyjątkowych kaw Venezia Specialità, to ukłon w stronę autentycznego włoskiego stylu picia kawy. Starannie wyselekcjonowane ziarna każdej z kaw w serii zostały sprowadzone przez jednych z największych włoskich importerów kawy zielonej. Gdy to czytasz, kolejne setki kilogramów ziaren z przeróżnych zakątków świata odbywają właśnie długą podróż do naszej polskiej palarni, aby po wypaleniu według ścisłych włoskich receptur trafić do tematycznych opakowań i na sklepowe półki. Każda z czterech kaw jest inna. Każda oferuje sobą coś oryginalnego, ale łączy je ta sama, najwyższa jakość.

Kawa ziarnista Venezia Specialità Carnival 250g
Kawa ziarnista Venezia Specialità Carnival 250g

Specyfikacja:

Aromat: 4 / 5

Body: 4 / 5

Intensywność: 3,5 / 5

Słodycz: 1 / 5

Crema: 5 / 5

Kwasowość: 1 / 5

Pochodzenie ziaren: Brazylia, Etiopia, Wietnam

Idealne do: Latte Macchiato, Cappuccino, Americano

Produkty powiązane